Hitta din kontakt

Visar 693 kontakter

  1. Adam JohanssonKock
  2. Agnes JonssonBiträdande försöksledare
  3. Agneta BengtssonReceptionist
  4. Alexandra JohanssonKöksbiträde
  5. Alexandra MårtenssonFörsökstekniker
  6. Alexia von EhrenheimVäxtodlingsrådgivare
  7. Alf MobarkSäljare
  8. Ali AkbarElevassistent
  9. Anders AdholmVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  10. Anders BauerVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  11. Anders DahlsjöEkonomirådgivare, redovisningskonsult, EU-rådgivare
  12. Anders EinarssonFörsökstekniker
  13. Anders EricssonFörsöksledare
  14. Anders HjorthMiljörevisor - HS Certifiering AB
  15. Anders HåkanssonFörsökstekniker. Ansvarig kalk och arealmätning.
  16. Anders JohnssonLärare Matematik, Önnestadsgymnasiet
  17. Anders MattssonAuktoriserad redovisningskonsult
  18. Anders NorbergUtbildningsansvarig
  19. Anders NordqvistRådgivare Greppa Näringen
  20. Anders PålssonMarknadsbevakning
  21. Anders ThornbergInstruktör
  22. Anders ToftbyEkonomirådgivare, Redovisningskonsult
  23. Andreas GustavssonMiljörådgivare
  24. Andreas Lönnborn JohanssonJordprovtagningsadministratör Odlarservice
  25. Andreas MalmgrenMatkonsult
  26. Andreas MårtenssonMässansvarig Borgeby Fältdagar
  27. Andreas SvenssonVäxtodlingsrådgivare
  28. Anette BramstorpMiljörådgivare
  29. Anette HaglundInstruktör stall
  30. Anette WestherLandsbygdsrådgivare, Skara
  31. Anita EklövLärare
  32. Anita GunnarssonForskare
  33. Anita TaraldssonLärare
  34. Ann-Charlotte WallenhammarForskning och Utveckling
  35. Ann-Christin KarlssonAdministratör
  36. Ann-Kristin IsakssonDriftsledare Öjebyns trädgårdsförsöksstation
  37. Anna BertholdsonKökschef
  38. Anna BroekmanVd - HS Certifiering AB
  39. Anna Brutolärare
  40. Anna Carin PålssonVarumärkesansvarig
  41. Anna Dencker
    Anna DenckerAgronom, Husdjursrådgivare
  42. Anna FalkKommunikatör
  43. Anna GrundbergMiljörevisor - HS Certifiering AB
  44. Anna HultgrenRådgivare Lantbruksdjur, Karlstad
  45. Anna JonssonLokalvårdare, Önnestadsgymnasiet
  46. Anna KanstrupMiljörevisor - HS Certifiering AB
  47. Anna Karin LandinMatkonsult
  48. Anna Karin SkärbergController Affärsstöd
  49. Anna LarsenPlantskolerådgivare, Leancoach
  50. Anna LinnellVäxtodlingsrådgivare
  51. Anna MolanderLantbruksrådgivare
  52. Anna PoskaFörbundsekonom
  53. Anna Rappeväxtodlingsrådgivare
  54. Anna RuusUtbildningsledare, Önnestadsgymnasiet
  55. Anna StarckRådgivare, miljö- och djurskyddsfrågor
  56. Anna TapolaLärare
  57. Anna ÅkerfeldtRedovisningsassistent, Vänersborg
  58. Anna-Karin Swahn
  59. Anna-Lena Karlsson
  60. Anna-Lena KarlssonEkonomiadministratör
  61. Anna-Mia BjörkholmHortorådgivare. Rådgivning inför certifiering.
  62. Anne HelgessonKommunikatör
  63. Anneli GöranssonLärare
  64. Anneli JönssonLärare svenska/religion, Önnestadsgymnasiet
  65. Annelie JonssonRedovisningsekonom
  66. Annette DienerKurator
  67. Annica SalängLärare
  68. Annika JönssonMedlemsutvecklare, landsbygdsrådgivare
  69. Anton LiedgrenByggnads- och energirådgivare
  70. Anton SvenssonFastighetsskötare
  71. Arne LindkvistEkonomirådgivare
  72. Arvid LennartssonFörsökstekniker
  73. Axel LundbergEkonomirådgivare
  74. Axel PetterssonAffärsutvecklare
  75. Barbro KarlssonLantmästare
  76. Barbro SandbergStudie- och ykresvägledare, Önnestadsgymnasiet
  77. Bengt VikenVäxtodlingsrådgivare
  78. Bengt AndrésonEkonomirådgivare, Karlstad
  79. Bengt GustafssonLärare
  80. Bengt NilssonLandsbygdsrådgivare
  81. Benjamin BollhönerAffärsutvecklare landsbygd, lantbruk och trädgård
  82. Benny Bergstedtredovisningskonsult
  83. Birgit FagLammrådgivare
  84. Birgitta AnderssonLandsbygdsutvecklare
  85. Birgitta FolkessonVerksamhetsansvarig Bjärsjölagårds Slott
  86. Birgitta GunnarssonRådgivare nötkreatur, grovfoderodling, EU-rådgivare
  87. Birgitta KallingsVäxtodlingsrådgivare, ekologisk produktion
  88. Birgitta LarssonAdministratör
  89. Björn EkströmTraktorförare/instruktör, Önnestadsgymnasiet
  90. Björn NyLärare
  91. Björn ÅkerblomAuktoriserad redovisningskonsult, affärsrådgivare
  92. Bo PetterssonFörsöksledare
  93. Bo SelerudVD HS Konsult AB
  94. Britt-Marie KarlssonKöksbiträde
  95. Britt-Marie StenbeckSkolsköterska
  96. Britta DobinskyLärare Tyska, Önnestadsgymnasiet
  97. Börje GunnarssonUtbildning skog
  98. Camilla BromsUndersökningsledare HUSEC
  99. Camilla SelenströmEkonomiassistent
  100. Camilla SöderbergVäxtodlingsrådgivare
  101. Carina GötessonSkoladministratör
  102. Carl BlackertVäxtodlingskonsult
  103. Carl HildénJurist
  104. Carl-Axel PerssonJurist
  105. Carl-Johan Månsson, fiskerikonsulent på Hushållningssällskapet Kalmar-Kronoberg-Blekinge
    Carl-Johan MånssonFiskerikonsulent
  106. Carl-Johan NilssonEkonomirådgivare, EU-rådgivare
  107. Carolin NilssonFörsökstekniker. Föräldraledig.
  108. Caroline AnderssonProjektledare Borgeby Fältdagar
  109. Caroline Dahrén
  110. Caroline PåhlssonDjurskötare/instruktör hund- och smådjursstall, Önnestadsgymnasiet
  111. Caroline SandLärare
  112. Caroline Weibull-GöranssonJurist
  113. Cate Gräns, tjänstledigFörman djurhus
  114. Catja PaulssonLärare
  115. Cattis Eke-GöranssonAnsvarig för Pryts donationsfond Örebro
  116. Cecilia CorinMatkonsult
  117. Cecilia Germsjö HasslöfAdministratör
  118. Cecilia HagbergByggrådgivare
  119. Cecilia HermanssonProjektledare FoU
  120. Cecilia MattssonLärare
  121. Cecilia PerssonLärare
  122. Charlotta NorénVäxtodlings- och miljörådgivare, Skara
  123. Charlotte EricssonEkonomichef
  124. Christer YrjasLandsbygdsrådgivare
  125. Christian DanielssonVäxtodlingsrådgivare
  126. Christian FrelsöyMatkonsult
  127. Christian JensenSkogsrådgivare
  128. Christian WalterssonVäxtodlingsrådgivare
  129. Christina HultmanVäxtodlingsrådgivare
  130. Christina MellbergRådgivare lantbruksdjur och ekologisk produktion
  131. Christina Milén JacobssonLandsbygdsutvecklare, Vänersborg
  132. Christina Tina PerssonSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  133. Christine GarveyFörsökstekniker
  134. Christopher NyhlénLärare Samhällskunskap/Historia, Önnestadsgymnasiet
  135. Dan LundbergLärare
  136. Daniel FinnforsVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  137. Daniel HedeåsVäxtodlingsrådgivare, Karlstad
  138. Daniel HolmbergBitr. platschef Omegalax
  139. Daniel KvistLärare
  140. Daniel MånssonFältarbete Borgeby Fältdagar
  141. Danira BehaderovicVäxtodlingskonsult
  142. David GevertByggrådgivare, Skara
  143. David GottfridssonVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare, Projektledare Borgeby Fältdagar.
  144. David SandbergByggrådgivare
  145. David WidmarkFältarbete
  146. Ebba HellstrandVäxtodlingsrådgivare, Vänersborg
  147. Ebba WässmanProjektassistent
  148. Egon AgmellJordbruksförvaltare
  149. Elenore WallinFöretags- och ekonomirådgivare, Leancoach, Ledarpraktiker
  150. Eleonor SchüttMatkonsult
  151. Elin Andersson SimsonLärare
  152. Elin MehlhornPlatschef Svensk Fjällröding
  153. Elina PerssonFritidsledare
  154. Elisabet EngEkonomirådgivare
  155. Elisabet NadeauForskningsledare
  156. Elisabet SvenssonMatkonsult
  157. Elisabeth AlménRedovisningsekonom
  158. Elisabeth BerndtsonFörsökstekniker, Lab-ansvarig
  159. Elisabeth Falkhaven (tjänstledig)Senior projektledare
  160. Elisabeth GrindestamKökschef
  161. Elisabeth ThisnerVäxtodlingsrådgivare, Skara
  162. Elisabeth ÅhlanderAdministratör, Önnestadsgymnasiet
  163. Elisabeth ÅkessonEkonomirådgivare
  164. Emil GrönqvistLärare Skog/Växtodling, Önnestadsgymnasiet
  165. Emma Johansson
    Emma JohanssonEu- och miljörådgivare
  166. Emma Johansson- NordinFörman ladugård
  167. Emma LübeckVäxtodlingsrådgivare, Skara
  168. Eric HallqvistEkonomirådgivare
  169. Erik StjerndahlVD HIR Skåne
  170. Erling ChristenssonVäxtodlingsrådgivare, Vänersborg
  171. Esbjörn MöllerströmLärare Skog/Fiske, Önnestadsgymnasiet
  172. Eva Cruce EdvallerSkolsköterska, Önnestadsgymnasiet
  173. Eva Kieback UtterSpecialpedagog
  174. Evelin JohanssonFörsöksledare, Grästorp
  175. Ewa NilssonFöretagrådgivare Lanthandlare
  176. Farzaneh NosratzadehGrön Integration, Vänersborg
  177. Federico CuellarLantbruksekonom
  178. Filip BrånstrandEkonomirådgivare
  179. Firuza AbocidinTrädgårdsarbetare på Rånna
    Telefon 0511-248 86
  180. Frans BroddeVäxtodlingsrådgivare
  181. Frederik InnalaVD Västernorrland
  182. Fredrik LarssonFältförsöksledare
  183. Fredrik Andersson
    Telefon 0325-618 625
  184. Fredrik ErikssonFastighetsansvarig
  185. Fredrik HallefältMaskinrådgivare
  186. Fredrik HanssonAvdelningschef Odlarservice. Markkartering.
  187. Fredrik PerssonFältförsöksledare. Markkartering.
  188. Fredrik SkyggesonVäxtodlingsrådgivare.
  189. Frida CarlssonVD Jönköping
  190. Frida HedinNaturvårdsrådgivare
  191. Gabrielle LundahlEkonomiadministratör
  192. Gert MalmbergInstruktör
  193. Gun OlssonVD Halland
  194. Gun-Britt Sobieski LarssonAdministratör, HR
  195. Gunilla NyvallEkonomiansvarig
  196. Gunnar CederbergVäxtodlingsrådgivare
  197. Gunnel HanssonVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare, Redaktör tidningen Arvensis.
  198. Göran AreskougVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  199. Göran BladhOdlarservice
  200. Hanna AhlstenVäxtodlingsrådgivare
  201. Hanna BannbersMiljörådgivare
  202. Hanna FalkVäxtodlingsrådgivare
  203. Hanna JohanssonVäxtodlingsrådgivare, Vänersborg
  204. Hanna SjöholmLantbruksrådgivare
  205. Hans AckeredMijörevisor
  206. Hans AugustinssonSeniorkonsult, Växtodlingsrådgivare
  207. Hans Hedströmväxtodlingsrådgivare
  208. Hans JohanssonLärare
  209. Hans LarssonGårdsanställd
  210. Hans MartinssonRektor, Önnestadsgymnasiet
  211. Hans PetterssonAffärsrådgivare, redovisningskonsult
  212. Hans Romarkerväxtodlingsrådgivare
  213. Hans-Jörgen WallinMiljörevisor - HS Certifiering AB
  214. Hans-Olof JohnssonFältförsöksledare
  215. Helen Rosenqvist, tjänstledigLärare Biologi/Naturkunskap/Idrott & Hälsa, Önnestadsgymnasiet
  216. Helena BeckenäsEkonomirådgivare
  217. Helena HåkanssonFältförsöksledare
  218. Helena IgelströmKöksbiträde
  219. Helena OtteviHR-chef, arbetar även mot andra Hushållningssällskap, ansvarig för IT och kontorsservice
  220. Helena PetterssonAdministratör
  221. Helena WennströmRedaktör Gröna Affärer
  222. Helena ZimmerProjektkoordinator
  223. Helene SkogqvistHusdjursrådgivare
  224. Henriette SmithProduktutvecklare Livsmedel
  225. Henrik BergmanVäxtodlingsrådgivare
  226. Henrik DahlGårdsanställd inom jordbruksdriften
  227. Henrik ForsbergFältförsök, Kontaktperson markkartering
  228. Henrik KarlssonByggrådgivare
  229. Henrik LeijonFörsökstekniker, Grästorp
  230. Henrik NilssonVäxtodlingsrådgivare, Vänersborg
  231. Henrik NätterlundVäxtodlingsrådgivare
  232. Henrik StadigVäxtodlingsrådgivare, Skara
  233. Henrik StrindbergDriftledare; Jordbruksförvaltning
  234. Hetty Kuiper-SmeenkEkonom, Vänersborg
  235. Hilding TornerhjelmVäxtodlingsrådgivare
  236. Hugo WestlinTeknik och energirådgivare, Vänersborg
  237. Hulda WirsénVäxtodlingsrådgivare
  238. Håkan ErikssonKommunikatör - Projektledare
  239. Håkan HåkanssonVäxtodlingsrådgivare
  240. Håkan LandströmProjektledare
  241. Håkan RingdahlInternatföreståndare
  242. Ida BerglundBitr. arbetsledare grisstall, Önnestadsgymnasiet
  243. Ida LindellVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  244. Ida Lindman
    Ida LindmanNäringslivsutvecklare
  245. Ida PeterssonVäxtodlingsrådgivare
  246. Ing-Marie OlssonFörsökstekniker
  247. Inga-Lill BergforsEkonomirådgivare, Leancoach
  248. Ingela LöfquistRådgivare lantbruksdjur ekologisk produktion.
  249. Ingela Nilsson Nachtweijlärare
  250. Ingela SagebrantKöksbiträde
  251. Ingemar HenningssonEkonomirådgivare, EU-rådgivare, EU-samordnare för HIR Skåne.
  252. Ingmar GustavssonVaktmästare
  253. Ingrid JohanssonLärare
  254. Iréne KamnertVerksamhetsledare för HUSEC
  255. Jakob ErikssonVäxtodlingsrådgivare, Vänersborg
  256. Jan JönssonBitr. Fältförsöksledare, Gårdsansvarig
  257. Jan NilssonFörsöksledare Öjebyn Agro Park
  258. Jan-Ola AnderssonVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  259. Jan-Olof Storm
    Telefon 036-93152
  260. Jan-Olov KarlssonFörsöksledare - Torslunda
  261. Jana BäckmanElevassistent
  262. Jarl CarlssonLärare
  263. Jedidiah WallisDjurskötare
  264. Jennie Cederholm BjörklundProjektledare
  265. Jennie NilssonLärare
  266. Jenny Bengtssonskoladministratör
  267. Jenny Logg,Redovisningsekonom
  268. Jens BlomquistRådgivare, Greppa Näringen
  269. Jesper BrobergFörbundsdirektör
  270. Jessica GrundemarEkonomichef
  271. Jessica LarssonAdministratör, Medlemsansvarig för Västmanlands läns Hushållningssällskap
  272. Jim ThorstenssonRektor
  273. Jimmy LarssonAffärsutvecklare
  274. Joakim HermanssonMiljö- och vattenrådgivare
  275. Joakim JunghardKock
  276. Joakim KarlssonVäxtodlingsrådgivare
  277. Joakim OlssonFältansvarig Borgeby Fältdagar
  278. Joanna Wood de GarcíaLandsbygdsrådgivare
  279. Johan AnderssonFiskmästare Lycksele fiskodling
  280. Johan AnderssonLärare
  281. Johan AnderssonIT Systemtekniker
  282. Johan ArdegårdSkogsrådgivare
  283. Johan ErikssonEkonomirådgivare, EU-rådgivare
  284. Johan GottfridssonVäxtodlingsrådgivare
  285. Johan GräsbeckEkonomirådgivare
  286. Johan GyllingStudie- och yrkesvägledare Ingelstadgymnasiet
  287. Johan JacobssonVäxtodlingsrådgivare, Vänersborg
  288. Johan KullsandVäxtodlingsrådgivare
  289. Johan LidbergFörsökstekniker, Grästorp
  290. Johan MeyerFältförsöksledare
  291. Johan NestaElevassistent, Kurator
  292. Johan OscarssonVäxtodlingsrådgivare
  293. Johanna EkekrantzLandsbygdsrådgivare, Skara
  294. Johanna Elbelärare
  295. Johanna WermelinLärare engelska/speciallärare, Önnestadsgymnasiet
  296. John AverhällLärare
  297. John HammarSkogsrådgivare
  298. John StrandSenior projektledare, Fil Dr
  299. John-Erik YlinenpääEkonomirådgivare
  300. Jonas GustafssonFörsökstekniker
  301. Jonas LundbergIT Systemimplementatör
  302. Jonas SchönBitr. fältförsöksledare
  303. Josefine AnderssonLärare
  304. Justina OlssonVäxtodlingsrådgivare
  305. Jörgen LarssonDriftsledare, Försöksgården Helgegården
  306. Jörgen AhlbinReparatör/instruktör, Önnestadsgymnasiet
  307. Jörgen MårtenssonFältförsöksledare
  308. Kajsa AnderssonStallchef häststall, Önnestadsgymnasiet
  309. Kajsa Hedlundväxtodlingsrådgivare
  310. Kajsa SvenssonKöksbiträde
  311. Kalle EkbergGårdsanställd
  312. Kalle ÖdénSkogsrådgivare
  313. Karin Ahlberg Eliasson
  314. Karin Andersson (fd Kinander, föräldraledig)Byggnadsrådgivare, lantbruk och häst
  315. Karin BergkvistMiljörevisor - HS Certifiering AB
  316. Karin BjörndahlPersonalspecialist, arbetar även mot andra Hushållningssällskap
  317. Karin BorgenvallLärare
  318. Karin CarlssonLandsbygdsutvecklare, Grön integration, Vänersborg
  319. Karin GidlövSkolsköterska
  320. Karin GranströmRådgivare lantbruksdjur, Karlstad
  321. Karin NedlundController
  322. Karin ÖstlundKanslist, Hästpremiering
  323. Karina Kudla JohanssonInternatföreståndare
  324. Karl Gustafssonskogsrådgivare
  325. Karl Otto WahlströmLärare Skog/Fiske/Biologi, Önnestadsgymnasiet
  326. Karl-Magnus HembjerSkogsrådgivare
  327. Karolina BorsitsKurator, Önnestadsgymnasiet
  328. Katarina LindholmFörsökstekniker
  329. Katarina WiklundVD, jurist
  330. Kenneth OttossonPlatschef Omegalax
  331. Kent FredrikssonRedovisningskonsult
  332. Kent GrönströmMiljörevisor - HS Certifiering AB
  333. Kenth KarlssonLärare
  334. Kersti Arvinder
    Kersti ArvinderKommunikatör
  335. Kerstin AnderssonVäxtodlingsrådgivare, ekologisk produktion, EU-rådgivare
  336. Kerstin BorgInformationsansvarig
  337. Kerstin WahlquistVattenrådgivare
  338. Kinan TaktakRedovisningskonsult
  339. Kjell-Erik SagebrantServiceansvarig
  340. Kjell-Åke HögbergFastighetsskötare
  341. Klara LöfkvistForskare. Rådgivare växthusproduktion
  342. Krister NilssonEU-rådgivare
  343. Kristina BroqvistSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  344. Kristina FurubackeGrön integration
  345. Kristina HolmströmIndustridoktorand nötköttsproduktion, husdjursrådgivare
  346. Kristina SigfridssonVäxtodlingsrådgivare
  347. Kristina YngweVäxtodlingsrådgivare, tjänstledig
  348. Kristine IvarssonVäxtodlingsrådgivare, Skara
  349. Kristoffer GustafssonFörsöksledare
  350. Laila Alexandersson
    Laila AlexanderssonAdministratör
  351. Lars GustafssonFörstelärare, speciallärare, Önnestadsgymnasiet
  352. Lars JohannessonLärare Maskinteknik, Önnestadsgymnasiet
  353. Lars KlintSkogsrådgivare
  354. Lars WiikAgrD HUSEC
  355. Lars-Olof BondessonFörsökstekniker
  356. Lars-Åke GustafssonEkonomirådgivare
  357. Lars-Åke NewmanFörsökstekniker
  358. Lea D. SchneiderProjektledare, Natur & Miljö, Fil. Dr.
  359. Leif BengtssonAvdelningschef Jordbruksdrift
  360. Leif KarlssonEkonomirådgivare
  361. Lena FribergVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  362. Lena Johansson
  363. Lena JohanssonLärare
  364. Lena LönnqvistSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  365. Lena M PerssonAPL-ansvarig
  366. Lena NilssonEkonomirådgivare
  367. Lena Perssonmiljörådgivare
  368. Lina AnderssonLärare Fysik/Matematik, Önnestadsgymnasiet
  369. Lina FloerMiljörevisor - HS Certifiering AB
  370. Lina GreekStudie- och yrkesvägledare Ingelstadgymnasiet
  371. Lina Ulff DelpratoVäxtodlingsrådgivare, Karlstad
  372. Linda ErikssonBitr. arbetsledare kostall, Önnestadsgymnasiet
  373. Linda JönssonLärare Kemi/Matematik, Önnestadsgymnasiet
  374. Linda RosénElevassistent
  375. Linda ÅkessonRedovisningsekonom
  376. Line StrandVäxtodlingsrådgivare
  377. Linnea BäckmanVäxtodlingsrådgivare
  378. Linus AnderssonEkonomirådgivare, Skara
  379. Linus WanslandMarknadsassistent
  380. Lisa ConradUndersökningsledare HUSEC
  381. Lisa FagerströmLärare
  382. Lisa Feuerbach-WengelProjektmedarbetare
  383. Lisa FrisellPersonaladministratör, arbetar även mot andra Hushållningssällskap
  384. Lisa LansforsMiljörådgivare
  385. Lisa SahlmannLärare
  386. Liselott JohanssonFritidsledare
  387. Lotta BerglundAdministratör Y-ekonomi
  388. Lotta BerglundAdministratör Y-ekonomi
  389. Lotta GahmAffärsrådgivare, redovisningskonsult
  390. Louice LejonVäxtodlingsrådgivare, inriktning eko
  391. Louise AxelssonLärare
  392. Louise Carlbergaffärsutvecklare
  393. Louise DariusEkonomirådgivare
  394. Louise JohanssonLärare
  395. Louise ZetterholmMiljörådgivare/Agronom
  396. Lovisa BergkvistVäxtodlingsrådgivare
  397. Lovisa FilipssonLandsbygdsutvecklare
  398. Madeleine DannekerProjektkoordinator
  399. Madeleine WiströmVäxtodlingsrådgivare, inriktning eko
  400. Madeleine WiströmVäxtodlingsrådgivare, inriktning eko
  401. Madelene NilssonMiljörådgivare
  402. Madleine Wallberg - föräldraledigFörsökstekniker
  403. Magdalena EricssonAdministratör
  404. Magnus AnderssonFörsökstekniker
  405. Magnus EkströmSkogsrådgivare
  406. Magnus ErikssonSälj- och kundvårdsansvarig
  407. Magnus FranssonInstruktör
  408. Magnus GoitingFörsökstekniker
  409. Magnus HåkanssonFältförsöksledare, Markkarteringsansvarig
  410. Magnus KarlssonRedovisningskonsult
  411. Magnus MelinVäxtodlingskonsult
  412. Magnus NilssonPlanläggare och ansvarig för Fröteknologi
  413. Magnus PetterssonMiljörevisor - HS Certifiering AB
  414. Magnus WestööFörsökstekniker
  415. Maimoun HassounForskningsassistent; nematologi
  416. Malin HolmkvistMiljörådgivare
  417. Malin OlssonKock
    Telefon 0415-412 90
  418. Malin PehrssonRedovisningsekonom
  419. Marcus ErikssonVäxtodlingsrådgivare
  420. Marcus HoffGårdsmästare ko- och grisstall, Önnestadsgymnasiet
  421. Marcus OlssonCertifieringsprocessledare, miljörevisor - HS Certifiering AB
  422. Marcus WillertVäxtodlingsrådgivare. EU-rådgivare
  423. Margareta BendrothHästrådgivare
  424. Margareta DahlénMiljörevisor - HS Certifiering AB
  425. Margareta Frost-JohanssonUtvecklingsledare, matkonsult
  426. Margareta Gustafssonkontorist
  427. Margareta HelanderVd Sjuhärad
  428. Maria BerglundSenior projektledare, Agronom, TeknDr
  429. Maria HedenströmEkonomirådgivare skog
  430. Maria HöierVäxtodlingsrådgivare, Skara
  431. Maria JohnssonAuktoriserad redovisningskonsult
  432. Maria OvessonBitr. fältförsöksledare
  433. Maria RönnbäckVäxtodlingsrådgivare
  434. Marie AnderssonEkonomiassistent, Medlemsansvarig
  435. Marie Andersson, f.d. LauritsenEkonomiassistent, Medlemsansvarig
  436. Marie HansonHortonom, Vänersborg
  437. Marie JanssonLärare
  438. Marie LindgrenLärare
  439. Marie LundbergAffärsområdeschef och Växtodlingsrådgivare
  440. Marie PernergardRidinstruktör
  441. Marina KarlssonAuktoriserad redovisningskonsult
  442. Mark SpencerLärare Engelska, Önnestadsgymnasiet
  443. Markus StenbergLärare Växtodling, Gårdsmästare skoljordbruket, Önnestadsgymnasiet
  444. Marlene OlssonEkonom
  445. Marlene OlssonEkonom
  446. Martin NiklassonVäxtodlingsrådgivare, Vänersborg
  447. Martin PetterssonVäxtodlingsrådgivare
  448. Martin SvärdNationell IT samordnare
  449. Martina AssmundsonEkonomiansvarig
  450. Matilda LönnemarkVD Frökontrollen Mellansverige AB
  451. Matilda SchmidtMiljörådgivare
  452. Mats HallingVD Kalmar-Kronoberg-Blekinge
  453. Mats HåkanssonVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare.
  454. Mats KrookLärare Företagsekonomi, Önnestadsgymnasiet
  455. Mats LevinBitr. fältförsöksledare
  456. Mats LövgrenFältarbete
  457. Mats Nilssonförsökstekniker
  458. Mats PerssonSkogsrådgivare, VD Hushållningssällskapets Skogs- och Jordbruksförvaltning Syd AB
  459. Mats ToftnerSkogsrådgivare, skogsförvaltare
  460. Mats ÅkermanSkogsrådgivare
  461. Mattias HammarstedtVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  462. Mattias Källdofflärare
  463. Mattias OlssonFiskmästare Kusträsk Fiskodling
  464. Mattias ÖstervallLärare
  465. Max JamiesonEnergirådgivare
  466. Michael SamstorpFörsäljnings- och logistikansvarig grossistverksamhet
  467. Michael VentorpByggrådgivare, inriktning häst.
  468. Michaela BaumgardtMiljörådgivare, Administratör
  469. Michaela HansonLärare
  470. Mikael CarlssonLärare
  471. Mikael FastMiljörevisor - HS Certifiering AB
  472. Mikael GustafssonLärare
  473. Mikael HazeliusLärare
  474. Mikael Johanssonförsökstekniker
  475. Mikael JohanssonLärare
  476. Mikael KivijärviVD Hushållningssällskapet Norrbotten-Västerbotten
  477. Mikael OhlssonUtbildningsledare yrkeshögskolan, lärare Djursjukvård, Önnestadsgymnasiet
  478. Milenko PavlovicLärare
  479. Mona ElmklintEkonomiadministratör, Medlemsansvarig för Hushållningssällskapet i Stockholm, Uppsala och Södermanlands län samt Örebro
  480. Mona GustafssonBitr. rektor Ingelstadgymnasiet
  481. Mona HallströmLärare
  482. Monica ÅkessonAuktoriserad redovisningskonsult, Stödrättsmäklare
  483. Monica LindLärare
  484. Monika KjellbergLärare
  485. Mårten FredrikssonHökensås Sportfiske
    Telefon 0502-230 00
  486. Nicklas BengtssonUtvecklingsledare
  487. Niclas MalmGårdsmästare
  488. Niklas ErikssonEkonomirådgivare, Skara
  489. Niklas UllbergGårdsmästare
  490. Nils HelmerssonEnergirådgivare
  491. Nils-Erik AnderssonVaktmästare, Önnestadsgymnasiet
  492. Nils-Gustav LevissonFiskeriassistent Lycksele fiskodling
  493. Nils-Inge LarssonEkonomirådgivare
  494. Nils-Johan HanssonFörsökstekniker
  495. Ola HallinFörsöksledare, Växtodlingsrådgivare
  496. Ola HelmersonFiskerikonsulent
  497. Ola LarssonFörsökstekniker
  498. Olle ÅkessonVäxtodlingsrådgivare, Skara
  499. Olof OlssonSkogsrådgivare
  500. Olof PålssonVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  501. Oskar Ahlsénfastighetstekniker
  502. Oskar Ahlsénvaktmästare
  503. Oskar HanssonHortorådgivare, ekologisk produktion
  504. Oskar LindholmKommunikatör
  505. Ove KonradssonTf VD Västra
  506. Patrick PeterssonEkonomirådgivare, EU-rådgivare
  507. Patrick SjöbergHortorådgivare
  508. Patrik LönellAffärs- & Marknadskoordinator
  509. Patrik OlssonFiskeriassistent Kusträsk Fiskodling
  510. Patrik YngvessonLärare Skog/Jakt, Önnestadsgymnasiet
  511. Patthama MonthalopFältarbete
  512. Paul AnderssonFältarbete
  513. Paul LeteusVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  514. Paula OttossonSkoladministratör
  515. Pelle JohanssonMatkonsult
  516. Per Erik HolmgrenVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  517. Per HanssonVäxtodlingsrådgivare, Skara
  518. Per JonssonFöretagsutvecklare, Karlstad
  519. Per KarlssonVd Hökensås Sportfiske
    Telefon 0502-330 80
  520. Per ModigVäxtodlingsrådgivare, ekologisk produktion, EU-rådgivare.
  521. Per NymanFiskodling
    Telefon 0502-403 35
  522. Per StåhlSeniorkonsult, Växtodlingsrådgivare inriktning eko
  523. Per-Erik DahlBitr. rektor Gamlebygymnasiet
  524. Per-Göran AnderssonProjektledare Slamspridning på åkermark
  525. Per-Ola ThörnLärare
  526. Pernilla AnderssonKvällspersonal, Önnestadsgymnasiet
  527. Pernilla Karlssonkock
  528. Pernilla SjögrenMiljörådgivare, Teamledare Lantbruk Kalmar/Öland
  529. Pernilla WahlquistFörsökstekniker
  530. Pernilla WigmarkSpecialpedagog
  531. Perry ForsténLärare
  532. Peter GustavssonMiljörevisor - HS Certifiering AB
  533. Peter MalmVattenrådgivare
  534. Peter OlofssonEkonomi- och avbytaransvarig
  535. Petra JanssonLärare
  536. Petter GustafssonVäxtodlingsrådgivare
  537. Petter HaldénNaturvårdsrådgivare
  538. Petter StrömAffärsområdeschef
  539. Pia AavaEkonomirådgivare (föräldraledig)
  540. Pia BjörsellVäxtodlingsrådgivare, Karlstad
  541. Pia MånssonMiljörevisor - HS Certifiering AB
  542. Pia MånssonSkolträdgårdar
  543. Pierre NestlogLärare
  544. Pär DavidssonFörsökstekniker, Grästorp
  545. Pär HahlinSjuksköterska Ingelstadgymnasiet
  546. Pär LehtonenFritidsledare
  547. Pär MartinssonEkonomichef
  548. Ratree MårtenssonSäsongsanställd
  549. Rauni JoonaProjektekonom
  550. Richard ErikssonVäxtodlingsrådgivare
  551. Riina NoodaperaLandsbygdsrådgivare
  552. Robert EkholmVäxtodlingsrådgivare
  553. Roger OlssonInstruktör
  554. Rolf AndréassonSkogsrådgivare
  555. Rolf HenningssonEkonomirådgivare
  556. Rolf LindholmVäxtodlingskonsult
  557. Ronny AnngrenFörsöksledare
  558. Sabina Hualpa BlomgrenLandsbygdsrådgivare (Tjänstledig)
  559. Sandra JohanssonFritidsledare
  560. Sandra LindströmIndustridoktorand pollinering
  561. Sandra Rupar KarlssonLärare hästämnen/entreprenörskap, Önnestadsgymnasiet
  562. Sanna Krüger PerssonVäxtodlingsrådgivare
  563. Sara Bergström-NilssonSenior projektledare, Konsult
  564. Sara ByströmProjektledare Öjebyn Agro Park
  565. Sara JanbrinkVattenrådgivare
  566. Sara JohnsonSeniorkonsult, Leancoach
  567. Sara NilssonEkonomi- och löneassistent
  568. Simon Halling EkmåneSkogsrådgivare
  569. Siri IsraelssonVäxtodlingsrådgivare
  570. SjuhäradRådgivning
  571. Sofia HedlundPlatsansvarig, Byggnadsrådgivare, Karlstad
  572. Sofia AlrikssonLandsbygdsutvecklare
  573. Sofia EitremVäxtodlingsrådgivare
  574. Sofia Lindman Larsson (föräldraledig)Byggnadsrådgivare, lantbruk och häst, Tvärvillkor
  575. Sofia RoosVäxtodlingsrådgivare, hortonom
  576. Sofie AlvarssonRektor Gamlebygymnasiet
  577. Sofie EriksonFörsöksledare
  578. Sofie RosengrenLärare aktivitetsledarskap, elevassistent Önnestadsgymnasiet
  579. Sofie Sundgren (föräldraledig)Miljörevisor - HS Certifiering AB
  580. Sofie WerngrenKurator
  581. Sophia Wadstenredovisningsekonom
  582. Stefan GustavssonSeniorkonsult, Ekonomirådgivare
  583. Stefan AnderssonFritidsledare
  584. Stefan BroddLärare
  585. Stefan Johanssonväxtodlingsrådgivare
  586. Stefan LundmarkVäxtodlingsrådgivare; inriktning eko, EU-rådgivare
  587. Stefan UddinVäxtodlingsrådgivare
  588. Stefan Wallin
    Telefon 0325-618625
  589. Stellan JohanssonFörsökstekniker, Grästorp
  590. Stig EmilssonNaturvård och miljö
  591. Stina AnderssonHortorådgivare
  592. Stina JönssonAdministratör, IT-ansvarig
  593. Stina MoritzVäxtodlingsrådgivare
  594. Stina MånssonHortonom
  595. Stine Breum AppelqvistMarknadskommunikatör/VD-assistent
  596. Sune HelmerssonAdministratör Fältförsök
  597. Susanne EngmanEkonomirådgivare
  598. Susanne ErikssonAdministratör
  599. Susanne HemmingssonLärare
  600. Susanne JohanssonSkogsrådgivare, Skara
  601. Susanne Löfstedt KarlssonKöksbiträde
  602. Susanne PaulssonSenior projektledare
  603. Suzanne ChristiansenLokalvårdare, Önnestadsgymnasiet
  604. Svante AnderssonVäxtodlingsrådgivare, Skara
  605. Sven FajerssonVD Skåne
  606. Sven-Åke RydellFörsöksledare
  607. Tellie Karlsson
    Tellie Karlssonväxtodlingsrådgivare
  608. Therése JohanssonEkonomiansvarig
  609. Therese LarssonKvällspersonal, Önnestadsgymnasiet
  610. Therese LjungbergByggrådgivare
  611. Therese Tarlerväxtodlingsrådgivare
  612. Thilda HåkanssonBärrådgivare
  613. Thom ThomassonRedovisningskonsult
  614. Thomas KarlssonGårdsanställd inom jordbruksdriften
  615. Thomas LansFörsökstekniker, Grästorp
  616. Thomas LinnéSäljchef
  617. Thomas SelinFiskodlingsarbetare
    Telefon 060-571 490
  618. Thomas SelinOmegalax
  619. Tilly SwaerdensFörman stall
  620. Tobias HeintzeFörsökstekniker
  621. Tobias KellerInstruktör
  622. Tobias NeseliusVäxtodlingsrådgivare, vattenfrågor
  623. Tobias Nilssonskogsrådgivare
  624. Tobias VinderviMarknadsassistent
  625. Torbjörn AnkermarkReparatör/instruktör, Önnestadsgymnasiet
  626. Torbjörn EwaldzAgronom och undersökningsledare HUSEC
  627. Torbjörn HenningssonVäxtodlingsrådgivare
  628. Torgil AnderssonEkonomirådgivare, Karlstad
  629. Tova JohanssonRektor Naturbruksgymnasiet Kalmar
  630. Tove SvalinPersonal- ekonomiadministratör
  631. Tua HolmgrenFörsökstekniker. Markkartering. Föräldraledig.
  632. Ulf AronssonMiljörevisor - HS Certifiering AB
  633. Ulf AxelsonFoU, Projektledare
  634. Ulf EngmanFörsöksledare
  635. Ulf PeterssonGårdsmästare Olahus gård, Stoby, Önnestadsgymnasiet
  636. Ulf SandellFörsökstekniker
  637. Ulla AavaEkonomirådgivare
  638. Ulla Hassel HollmerAuktoriserad redovisningskonsult
  639. Ulla Hassel HollmerAuktoriserad redovisningskonsult
  640. Ulrica BroströmVäxtodlingsrådgivare, Karlstad
  641. Ulrika Dyrlund MartinssonUtvecklings- och marknadsansvarig Fältförsök
  642. Ulrika GustavssonRedovisningskonsult
  643. Ulrika Landers EkströmKock
  644. Ulrika StarkMiljörevisor - HS Certifiering AB
  645. Veronica LandströmChefssekreterare
  646. Veronica ÖstlingMatkonsult leg dietist
  647. VickySlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  648. Victoria ThuillierAffärsområdeschef
  649. Victoria TönnbergBärrådgivare
  650. Viktoria BawelinAffärsområdeschef Lantbruk
  651. Violeta SchargorodskyLärare Spanska, Önnestadsgymnasiet
  652. Viveka LassingSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  653. Vivika NilssonSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  654. VäxelNorrbotten-Västerbotten
  655. VäxelKalmar-Kronoberg-Blekinge
  656. Växel - Borgeby
  657. Växel - Kristianstad
  658. Växel - Östergötland
  659. Växel Storvik
  660. Växel Strängnäs
  661. Växel Uppsala
  662. Växel Västerås
  663. Växel Örebro
  664. Växel- HallandLilla Böslid
  665. Växel-Jönköping
  666. Yannick LuomalaElevassistent
  667. YvonneSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  668. Yvonne AlinAdministratör
  669. Yvonne LindebergSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  670. Yvonne PaulssonLärare Husdjur och naturbruk, Önnestadsgymnasiet
  671. Yvonne PeterssonReceptionist
  672. Zahra OmerForskning och Utveckling
  673. Zivko RasicVattenrådgivare täckdikning
  674. Åsa BergholmKöksbiträde
  675. Åsa GustafssonLärare Husdjur/Hund, Önnestadsgymnasiet
  676. Åsa JohanssonEkonomirådgivare
  677. Åsa KanrellSlottspersonal
    Telefon 0415-412 90
  678. Åsa KniesAuktoriserad redovisningskonsult
  679. Åsa KniesAuktoriserad redovisningskonsult
  680. Åsa NordströmVäxtodlingsrådgivare, EU-rådgivare
  681. Åsa OlssonForskningschef, nematologi
  682. Åsa Schmähl BolmvallSpecialpedagog
  683. Åsa WalleriusInstruktör djurvård
  684. Åsa Westin ÖbergRedovisningskonsult
  685. Åsa Westin ÖbergRedovisningskonsult
  686. Åse RichardssonLärare
  687. Örjan FinnServicepersonal