Delta i projektet

Vill du bli samarbetspartner eller veta mer om projektet?
Nu finns vi i hela landet!

 

Kontakta en projektledare i ditt närområde:

 

HIR Skåne,
Mattias Hammarstedt, projektledare Skåne och nationellt
mattias.hammarstedt@hushallningssallskapet.se
010-476 22 78


HS Konsult
Uppland | Södermanland | Västmanland | Dalarna | Gästrikland | Hälsingland
Anna Douhan Sundahl
anna.douhan.sundahl@hushallningssallskapet.se
070-648 19 41


Hushållningssällskapet Jönköping
Frida Carlsson
frida.carlsson@hushallningssallskapet.se
070-829 09 76


Hushållningssällskapet Kalmar Kronoberg Blekinge
Nilla Mårtensson
nilla.martensson@hushallningssallskapet.se
070-148 81 49

Anna Hermansson
anna.hermansson@hushallningssallskapet.se
073-680 58 69

Vill du bli sponsor till detta projekt?
Fyll i det här anmälningsformuläret så kontaktar vi dig.
Läs mer om projektets upplägg i vårt informationsblad.


Hushållningssällskapet Östergötland
Louice Lejon
louice.lejon@hushallningssallskapet.se
0723-85 12 56


Hushållningssällskapet Västra
Västergötland | Dalsland | Bohuslän
Hanna Johansson
hanna.johansson@hushallningssallskapet.se
0521-72 55 28


Hushållningssällskapet Västra
Värmland
Lina Ulff Delprato
lina.ulff.delprato@hushallningssallskapet.se
0706-49 01 39


Hushållningssällskapet Halland
Sofie Pålsson
sofie.palsson@hushallningssallskapet.se
070-025 14 24

Läs mer om Hela Sverige Blommar i Halland


Hushållningssällskapet Norrbotten-Västerbotten
Benjamin Bollhöner
benjamin.bollhoner@hushallningssallskapet.se
070-101 56 50


Hushållningssällskapet Jämtland
Sigrid Tirén
sigrid.tiren@hushallningssallskapet.se
070-305 08 74


Hushållningssällskapet Gotland
Frida Thomsson
frida.thomsson@hushallningssallskapet.se
0720-762 396

Stefan Uddin
stefan.uddin@hushallningssallskapet.se
070-710 22 11