Organisation

Förvaltningsutskottet samlat utanför Medstugan i augusti 2019

Förvaltningsutskott

Lisbeth Godin Jonasson (Ordförande)
Mobil: 070-348 02 90 E-mail lisbeth.godin@bahnhof.se

Mats Gärd (Vice Ordförande)
Mobil 070-605 84 54 E-mail: info.fyrasgard@gmail.com

Liza Lidvall
Mobil 070-218 32 48 E-mail bonde@stenrike.com

Ingela Öhman
Mobil 070-290 93 47 E-mail ingela.k.ohman@gmail.com

Karin Granlöf Gydemo
E-mail: karin.g.grahnlof@jht.se

Gullik Nilsson
E-mail: gullik.nilsson@klockarshallesjo.se

Svenne Persson
Mobil 070-317 88 16 E-mail: svenne@hooflake.se

Karin Ahlberg Eliasson VD
Mobil 070-3921313 E-mail karin.eliasson@hushallningssallskapet.se

Ständig sekreterare vid FUs sammanträden är Gertrud Olsson

Suppleanter
Ole Kristiansson Fannbyn 125, 832 93 Frösön
Mobil 070-511 65 50 E-mail ole.kristiansson@gmail.com

Glenn Makenzius
E-mail glenn@makenzius.se

Valberedning
Bengt-Johnny Johansson (sammankallande)
070-6794145 bengt.johansson@bjo.pp.se

Hugo Hultin