Organisation

Förvaltningsutskottet samlat utanför Medstugan i augusti 2019

Förvaltningsutskott

 

Mats Gärd (Ordförande)
Mobil 070-605 84 54 E-mail: info.fyrasgard@gmail.com

Liza Lidvall (Vice Ordförande)
Mobil 070-218 32 48 E-mail bonde@stenrike.com

Nils Björid
Mobil 073-827 66 86 E-mail nils@bjoridgard.se

Karin Granlöf Gydemo
E-mail: karin.g.grahnlof@jht.se

Gullik Nilsson
E-mail: gullik.nilsson@klockarshallesjo.se

Svenne Persson
Mobil 070-317 88 16 E-mail: svenne@hooflake.se

Ole Kristiansson 
Mobil 070-511 65 50 E-mail ole.kristiansson@gmail.com

Karin Ahlberg Eliasson VD
Mobil 070-3921313 E-mail karin.eliasson@hushallningssallskapet.se

Ständig sekreterare vid FUs sammanträden är Gertrud Olsson

Suppleanter

Lisbeth Godin Jonasson 
Mobil: 070-348 02 90 E-mail lisbeth.godin@bahnhof.se

Glenn Makenzius
E-mail glenn@makenzius.se

Valberedning
Bengt-Johnny Johansson (sammankallande)
070-6794145 bengt.johansson@bjo.pp.se

Hugo Hultin